.

FİRMA PROFİLİ

FATİH SONDAJ; 1990 yılından günümüze benzinli karot makinası ile Sondaj ekipmanları ve yedek parça imalatı sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firma olarak; Kuruluşumuzdan günümüze imalatını yaptığımız ürünlerimizle müşterilerimize başarıyla hizmet verdik. Biz; yaptığımız işin öneminin bilincinde faaliyetimize devam ediyoruz.

Müşterileri taleplerini göz önünde bulundurarak, hizmetimizi o yöne sevk ediyoruz, Zamana önem veriyor ve işimizi söz verdiğimiz süre içinde teslim ediyoruz, İşimize müşterilerimizin gözüyle bakıyoruz, sistemli ve uyumlu çalışıyoruz.

İmalatta en önemli unsurlardan olan kaliteli ve ekonomik fiyatın yanında zamanında ürün teslimi gelmektedir. Bu iki unusur firmamız kendine düstur edinmiştir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Ülkemizin dört bir yanına pazarlanan sondaj yedek parçalarımız , firmamızın haklı gururunu taşımaktadırlar. İmalat sektöründeki tecrübemiz, yüksek kalite ve yüksek verimli ürünlerimizle satış sonrası da siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

İmalatını yaptığımız ürünlerimizi kısaca sayacak olursak; Benzinli karot makinası, Sondaj tiz maşonları, sondaj matkap sapları, sondaj klavuzları, sondaj ağırlıkları, sondaj talisiyeleri, sondaj manevra başlıkları, sondaj ekipmanları, sondaj gurupları, sondaj Tij ve ağırlık manevralarından oluşmaktdır.


ARA

WHATSAPP