+90 534 729 82 54 bilgi@fatihsondaj.com

HAKKIMIZDA

FATİH SONDAJ; 1990 yılından günümüze benzinli karot makinası ile Sondaj ekipmanları ve yedek parça imalatı sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firma olarak; Kuruluşumuzdan günümüze imalatını yaptığımız ürünlerimizle müşterilerimize başarıyla hizmet verdik. Biz; yaptığımız işin öneminin bilincinde faaliyetimize devam ediyoruz.

Ürün Halkamızın İçinde; FTS68 ve FTS52 Benzinli karot makinası, Honda GX35 benzinli karot makinası, Kawasakiİ TJ53E benzinli karot makinası, FTS W3900 ve FTS W4350 elektrikli karot makinası, tek motor çeşitleri ile taş delici elmas uçlar ve toprak delici burgu yer almaktadır.


Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman kaliteli ürün ve ekonomik fiyat ilkesi ışığında üretimine devam etmektedir.

Müşterileri taleplerini göz önünde bulundurarak, hizmetimizi o yöne sevk ediyoruz, Zamana önem veriyor ve işimizi söz verdiğimiz süre içinde teslim ediyoruz, İşimize müşterilerimizin gözüyle bakıyoruz, sistemli ve uyumlu çalışıyoruz.

İmalatta en önemli unsurlardan olan kaliteli ve ekonomik fiyatın yanında zamanında ürün teslimi gelmektedir. Bu iki unusur firmamız kendine düstur edinmiştir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

el tipi benzinli sondaj karot makinası, define kazı makinası, honda kawasaki karot sondaj makinası, kawasaki tj53 karot makinası, kawasaki tj53 benzinli sondaj makinası, kawasaki tj53 el sondaj makinası, honda benzinli karot makinası, benzinli sondaj makinası fiyatları, benzinli karot makinası fiyatları, define kazı makinası fiyatları, el tipi sondaj makinası fiyatları, benzinli sondaj makinası imalatı, benzinli karot makinası imalatı, define kazı makinası imalatı, el tipi sondaj makinası imalatı,